Kodėl paakiams reikalinga naudoti paakių odai skirtas priemones?

gold beauty line #tavogrozioritualams

Pirmieji senėjimo požymiai pastebimi būtent akių srityje. Tinkama šios zonos priežiūra yra būtina. Šiame straipsnyje pateiksime kodėl labai svarbu rūpintis paakių sritimi ir kodėl turėtumėte naudoti specialius paakiams skirtus kremus arba kaukes.

 

Kuo skiriasi oda akių srityje?

Po akimis esanti oda labai skiriasi nuo odos, esančios kitoje kūno vietoje. Unikalios šios odos savybės reikalauja subtilių ant jos naudojamų produktų. Netgi tai, kaip produktas uždedamas šioje srityje, turėtų skirtis nuo to, kaip produktas pritaikomas kitur. Mūsų pagrindinė priežastis kodėl praleidžiame tiek laiko rūpindamiesi savo oda po akimis yra ta, kad ji linkusi raukšlėtis, patamsėti ir patinti.

 

Plonesnė ir jautresnė

Šioje srityje oda yra labai plona ir nepaprastai jautri. Tai pirmoji, rodanti amžiaus ir išsekimo požymius, sritis. Dažnai būna, kad kas nors klausia ar esate pavargęs dėl aplink akis atsiradusio pabrinkimo. Kai esate pavargę, patamsėję paakiai taip pat gali būti matomi. Ši odos sritis taip pat labai reaguoja į bet kokias netinkamas veido priežiūros priemones. Naudojant netinkamus produktus su prastais ingredientais, gali atsirasti dirginimas ar net uždegimas. Taip pat, labiau nei kitoms, tiesioginiai saulės spinduliai ypatingai kenkia šiai sričiai.

 

Sausa oda aplink akis

Jei oda aplink akis yra sausesnė, jums reikia drėkinančių priemonių. Šiuo atveju, specialūs kremai ir paakių kaukės labai vertingi ir dėl to reikėtų juos įtraukti į kasdienę rutiną.

 

Pajuodę ir patinę paakiai

Jei jus kankina paakių patinimas, pirmiausia turėtumėte skirti laiko geram poilsiui. Nes viena priežastis, dėl kurios gali atsirasti šis neigiamas efektas yra miego trūkumas. Jei jaučiatės tinkamai pailsėję, tuomet naudokite paakių kremus arba kaukes, kurie šiek tiek vėsina, tai turėtų nuimti patinimą.

Pajuodę paakiai taip pat neprideda žavesio. Tuomet žmonės galvoja, kad esate pavargę, ar net sergantys. Todėl dienos metu visuomet patariame naudoti specialius paakių sričiai skirtus dieninius kremus, o vakarop pailsinti šią zoną užsidėjus paakių kaukę, kuri ramina ir atpalaiduoja paakių odą. To rezultate sumažės pajuodimas ir atrodysite žvalesni bei sveiki.

 

Atsirandančios raukšlės

Jos gali atsirasti nuo mimikos, kai šypsotės jūsų akys prisimerkia, todėl akių kampučiuose pradeda formuotis mažos raukšlelės. Su amžiumi, mažėjant kolagenui ir odos elastingumui raukšlelės pradeda ryškėti. Tačiau net tai galima atitolinti pasitelkiant reikiamus produktus. Jums svarbu leisti šiai sričiai pailsėti ir ją tinkamai drėkinti, kadangi drėgmė mažina raukšlėjimąsi. Naudojant tokias savybes turinčias paakių kaukes atitolinsite, ar net sumažinsite raukšleles akių srityje.

 

Rūpinkitės savo oda ir ypatingą dėmesį skirkite paakių zonai, nes ji reikalauja specialios priežiūros. Patolinkite raukšlių šioje zonoje atsiradimą ir atrodykite sveikai ir žvaliai kiekvieną dieną naudodami tinkamus produktus.