Odos paruošimas prieš makiažą

gold beauty line #tavogrozioritualams

Tam, kad makiažas atrodytų nepriekaištingai turite pasirūpinti ne tik jūsų odai tinkančiomis priemonėmis, bet ir pačia oda prieš makiažą. Tačiau kaip tinkamai tai padaryti? Duosime 6 patarimus, kad atrodytumėte nepaprastai žavingai.

 

1. Nuplaukite veidą drungnu vandeniu.

Naudokite jūsų odos nedirginantį valiklį, kuris padės išlaikyti odos toną ir padės įgauti spindesio. Kaip pasirinkti tinkamą valiklį?

Tai turėtų būti pirmas žingsnis  ruošiant veidą makiažui. Jei jūsų oda yra jautri stenkitės vengti veido valymo priemonių, kurių sudėtyje yra glikolio rūgšties, nes ji gali sukelti paraudimą ir dirginimą. Rinkitės produktus, kurie padės pasiekti norimo rezultato.

Ieškokite pH subalansuoto valiklio. Idealiu atveju jūsų natūralus pH turėtų būti 7. Neturint jokių rimtų odos problemų, valiklis turėtų atitikti jūsų odos pH. Jeigu turite aknę, ieškokite šiek tiek rūgštingesnio valiklio, nes tokie valikliai padeda kovoti su bakterijomis. Žinoma, idealus variantas nepriimti sprendimo pačioms, o pasikonsultuoti su gydytoju dermatologu.

 

2. Naudokite toniką arba serumą.

Po nušveitimo užsitepkite toniko arba serumo ir palikite kelias minutes nudžiūti. Tonikas naudingas toms, kurios turi itin riebią veido odą, o serumai puikiai tinka turinčioms sausą odą. Nors tai žingsnis, kurį dauguma linkę praleisti, jis yra labai svarbus norint būti su gražiu makiažu. Kaip išsirinkti tinkamą serumą? Geriausi serumai tie, kurių sudėtyje yra:

 

3. Akių kremas arba paakių kaukės.

Nemanėte, jog šis žingsnis svarbus? Iš tikrųjų tai itin svarbu. Panašiai kaip ir serumai, tikimasi, kad jūsų akių kremas neapsunkins odos. Paakių kaukės padeda drėkinti ir išlyginti odą aplink akis. Ši veido sritis yra itin plonos ir jautrios odos, todėl įsitikinkite, kad gaminiai, kuriuos naudojate būtų kokybiški.

 

4. Drėkinimas.

Šis žingsnis neginčijamas, nesvarbu kokį odos tipą turite. Prieš naudojant makiažą vertėtų naudoti lengvą drėkinamąjį kremą, kad išvengti riebaus pagrindo. Įsitikinkite, kad naudojate drėkiklį, kuris atitinka jūsų odos tipą ir palaiko drėgmę visą dieną.

 

5. Makiažo pagrindas.

Jis veikia kaip apsauginis sluoksnis, kuris sukuria balansą ir palaiko drėgmę, kad makiažas nesusigadintų. Be to, jis padeda neužkimšti jūsų veido porų.

 

Pasitelkę šio straipsnio patarimus tinkamai paruoškite veidą prieš makiažą, kad jaustųsi ilgalaikis efektas ir atrodytumėte stulbinamai.