Pajuodusių paakių priežastys

gold beauty line #tavogrozioritualams

Šiame straipsnyje pateiksime patamsėjusių paakių priežastis. Kelios iš jų gali tikrai nustebinti.

 

1. Miegojimas ant šono arba ant pilvo

Nors dauguma žmonių mano, kad miego trūkumas yra vienintelė patamsėjusių paakių priežastis – tai netiesa. Įtakos turite ir tai kaip jūs miegate. Jei jūsų miego padėtis gulėjimas ant šono ar pilvo, veidas turi sąlyti su pagalve. Todėl dermatologai pataria stengtis miegoti ant nugaros, tai ne tik naudinga jūsų veidui, bet ir apsaugo nuo raukšlių susidarymo ant krūtinės. Jei miegoti ant nugaros jums labai nepatogu, apsvarstykite galimybę, miegoti su papildoma pagalve.

 

2. Saulės spinduliai

Jei jūsų paakių sritis atrodo labiau rusvo atspalvio tai gali būti dėl pigmentacijos. Oda aplink akis yra labai jautri hidratacijai ar jos trūkumui, be to, ją nuolat veikia aplinkos veiksniai. Todėl ši vieta gali būti pažeidžiama saulės. Jei norite efektyviai apsisaugoti nuo saulės spindulių daromos žalos akims, būtina investuoti į gerus akinius nuo saulės.

 

3. Per daug druskos ar kavos

Galbūt pastebėjote, kad jei prieš miegą suvartosite daug druskos pabusite su pabrinkusiais paakiais. Dėl tam tikrų produktų, kuriuose yra daug natrio ir kofeino, jūsų kūnas sulaiko vandenį, apsunkina odą po akimis ir įtakoja paakių patamsėjimą.

 

4. Makiažas

Tikitės, jog makiažo priemonės uždengs tamsius ratilus po akimis, tiesa? Tačiau netinkamo produkto naudojimas gali pabloginti situaciją. Makiažas turėtų slėpti spalvos pokyčius ir trūkumus, tačiau jei jūsų makiažo priemonių netoleruoja oda jis gali sukelti priešingą rezultatą.

 

5. Akių trynimas

Akių niežėjimas ir trynimai gali sukelti patamsėjimus po akimis. Jei norite trinti akis, pasvarstykite galimybę užsidėti agurkus, kurie turi daug natrio ir ištrauks odoje susikaupusį vandens perteklių.

 

6. Laiko praleidimas prie kompiuterio

Spoksojimas į kompiuterio ekraną visą dieną gali sukelti daug streso kraujagyslėms aplink akis, kurios verčiamos dirbti be tinkamo poilsio. Kai kraujagyslės supančios akis padidėja, jas supanti oda tampa tamsesnė. Tai atsitinka, kai kūnas gamina daugiau kortizolio, kad galėtų kovoti su keliamu stresu, kurį patiria akių raumenys. Jei dirbate darbą prie kompiuterio, dažnai darykite nedideles pertraukėles. Į valandą bent 30 sekundžių skirkite akių mankštai ir leiskite joms pailsėti.

 

Stenkitės vengti streso ir veiksnių, kurie gali turėti įtakos patamsėjusiems ratilams po akimis. Patogiai ir gerai išsimiegokite bei nevartokite sūraus maisto prieš einant miegoti.