Ką daryti, jog neturėtumėte šerpetojančių lūpų?

gold beauty line #tavogrozioritualams

Suskilinėjusios lūpos turi daugybę priežasčių, kadangi lūpose nėra riebalinių liaukų, jos yra linkusios išsausėti. Kai taip nutinka jaučiamas tempimas ir deginimas lūpų srityje. Tuo metu galime norėti pradėti slėpti lūpas ir nesijausti užtikrintai. Taigi, kaip pirmiausia išvengti sausumo?

 

  • Nelaižykite lūpų.

Laižydami lūpas jas dar labiau sausinate. Kadangi seilės greitai išgaruoja, po palaižymo, jos tampa dar sausesnės nei anksčiau.

 

  • Venkite kvapiklių balzamuose.

Tepdami skanius lūpų balzamus sukeliate sau pagundą juos nulaižyti. Nors kvapnūs lūpų balzamai gali atrodyti įdomus, tačiau jie gali sukelti burnos džiūvimą, o tai visai nesmagu.

 

  • Naudokite nuo saulės apsaugančius lūpų kremus.

Jei planuojate dieną praleisti saulėje, naudokite lūpų balzamą su apsaugos nuo saulės priemonėmis. Tai padės apsaugoti jūsų lūpas nuo deginimo, po kurio gali atsirasti lūpų sausumas bei lupimasis.

 

  • Venkite šalto oro, kuris gali išdžiovinti lūpas.

Uždengus lūpas šaliku, kai išeinatę į žemą temperatūrą gali apsaugoti nuo skeldėjimo.

 

  • Vartokite daugiau vandens.

Oras linkęs keisti sulig sezonais, todėl kai lauke sausas oras palaikykite drėgmę namuose. Taip pat gerkite daug vandens, kad išvengtumėte dehidratacijos, dėl kurios gali sausėti oda ir lūpos.

 

Jei jūsų oda itin problematiška pasitelkite kokybiškas priemones, kurios padeda atsikratyti šerpetojimo, ar bent jį efektyviai apmažina.

 

Prižiūrėkite savo lūpas, nes tai viena gražiausių dalių jūsų veide. Į jas žmonės atkreipia dėmesį jau po pirmo susitikimo. Todėl pasitikėkite savimi ir drąsiai bendraukite su kitais negalvodamos apie skeldėjančias ir perštinčias lūpas.