Lūpų priežiūra vasarą

Odos saugojimas yra labai svarbus vasarą, tačiau viena kūno dalis sulaukia per mažai dėmesio šiuo metu sezonu, tai – lūpos. Lūpoms reikia papildomo dėmesio ištisus metus, ypač vasarą, kai joms trūksta natūralių liaukų, palaikyti drėgmei. Kylant temperatūrai ir lūpas veikiant žalingiems UV spinduliams, karščiui ir pereinant nuo karščio prie oro kondicionavimo, jūsų lūpos gali išsausėti ir suskilti, todėl jos atrodo ir jaučiasi ne tokios putlios.

Jei norite, jog jūsų lūpos vasaros metu atrodytu stulbinamai, atsižvelkite į žemiau pateiktas rekomendacijas.

 

  • Apsauga.

Lūpų balzamas ir lūpų kaukės gali būti svarbiausios odos priežiūros priemonės jūsų vasaros lūpų priemonių krepšelyje. Jie naudojami dviem tikslams – apsaugoti lūpas nuo kenksmingu UV spindulių ir jas sudrėkinti, taip užkertant kelią dehidratacijai ir pleiskanojimui.

 

  • Šveitimas.

Tikriausiai rūpindamiesi savo veido oda jį šveičiate, tačiau ar į šį procesą įtraukiate ir lūpas? Šioje jautrioje odos vietoje, kaip ir kitose jūsų veido srityse, kaupiasi negyvos odos ląstelės. Ryte naudokite minkštą dantų šepetėlį, kad kelias sekundes valytumėte lūpas. Tai padeda pašalinti likučius iš lūpų paviršiaus ir suteikia joms skaistumo.

 

  • Drėkinkite.

Naudokite naktines lūpų kaukes ar balzamus, kad lūpos atsigautų po sunkios dienos. Miego metu lūpos galės absorbuoti drėgmę.

 

  • Prižiūrėkite mitybą.

Sveika oda prasideda iš vidaus. Tyrimai parodė, kad maistinės medžiagos, tokios kaip omega-3 rūgštys, vitaminas E ir vitaminas C, suteikia antioksidantų ir kitų maistinių medžiagų, apsaugančių nuo odos pažeidimų. Pasirinkite sveiką, subalansuotą mitybą, kuri padės jūsų odai būti sveikai ir spindinčiai, įskaitant ir lūpas.

 

Prižiūrėdami veido odą, nepamirškite į rutiną įtraukti ir lūpų. Jos taip pat reikalauja priežiūros, kurios mes suteikiame per mažai. Rūpinkitės savimi ir lepinkite save, nes tik nuo jūsų priklauso kaip atrodote ir jaučiatės. Būkite gražios ir laimingos!